Previous Chancellors

List of Previous Chancellors

SL. No.

Name

Tenure

01

Assist.Prof. Abdul Malik Hamwar

01.06.1962 - 07.06.1964

02

Assist Prof. Dr. Rafi Alimi, PhD

08.06.1964 - 09.07.1966

03

Porf. Dr. Rasol Rahin , PhD

10.07.1966 - 14.02.1968

 

04

Asist.Prof. Abul Ahad Khaliqi

 

 

05

Asist. Prof. Mohibullah Baresh

15.02.1968 - 14.03.1970

06

Asist. Prof. Shamulhaq Kashifi

15.03.1970 - 09.06.1972

07

 

Professor Rashid Aziz

10.06.1972 - 01.06.1974

08

Professor Dr. Mohammad Farid Barnayar

 

2012 till Now

09

   
  1. پوهنمل عبدالمالک هموار از 1377 الی جدی 1380
  2. پوهیالی عبدالرافع عليمی از دلو 1380 الی ميزان 1382
  3. پوهاند رسول رهين از ميزان 1382 الی اسد 1383
  4. پوهنمل عبدالاحد خالقی از اسد 1383  الی  اسد 1384
  5. پوهنیار محب بارش از اسد 1384 الی حمل 1386
  6. پوهنيار شمس الحق کاشفی از حمل 1386 الی دلو 1387
  7. پوهنوال عبدالرشيد عزيز از دلو 1387 الی اسد 1391
  8. پوهنوال داکتر محمد فريد برنايار از اسد 1391 الی اکنون.