پیام تبریکی هیأت رهبری، استادان و کارمندان دانشگاه البیرونی به‌مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی

Anonymous (not verified)
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۱:۲۱
عید سعید اضحی

رئیس، هیأت رهبری، استادان و کارمندان دانشگاه البیرونی فرا رسیدن روزهای پرمیمنت عید سعید اضحی را به دانشجویان عزیز، کافه‌ی ملت مسلمان افغانستان، مقام عالی ریاست جمهوری و معاونین محترم‌شان، جناب وزیر،  هیأت رهبری و کارمندان وزارت محترم تحصیلات عالی، روسا، استادان و دانشجویان دانشگاه‌ها و نهادهای تحصیلی دولتی و خصوصی کشور و مقام ولایت و همکاران در ولایت کاپیسا از صمیم قلب تبریک گفته و از بارگاه ایزد متعال صلح و امنیت پایدار و همدیگرپذیری را برای مسلمانان جهان، به ‌ویژه مردم مسلمان افغانستان آرزو می‌نمایند

                   با احترام

               پوهنمل دوکتور عبدالقهار سروری 

             رئیس دانشگاه البیرونی

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳
Background image

امضای تفاهمنامه‌ی همکاری میان دانشگاه البیرونی و موسسه تحصیلات عالی سید جمال الدین

این تفاهمنامه امروز دوشنبه، در حضور پوهنمل دکتور عبدالقهار سروری رئیس دانشگاه البیرونی در اتاق جلسات این دانشگاه توسط پوهندوی دکتور فریدون کریمی معاون امور علمی دانشگاه البیرونی و. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۶
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری های علمی و اکادمیک میان دانشگاه و دانشگاه ننگرهار

هیأت رهبری دانشگاه البیرونی، به رهبری معاون امور علمی محترم پوهندون دکتور فریدون کریمی، طی سفر رسمی و بازدید از پوهنتون ننگرهار، تفاهم نامهٔ همکاری های علمی و اکادمیک را با این نهاد. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۳
Background image

تفاهمنامه‌ی همکاری میان دانشگاه البیرونی و موسسه تحصیلات عالی هیواد به امضآء رسید

 این تفاهمنامه امروز چهارشنبه میان پوهندوی دکتور فریدون کریمی معاون امور علمی دانشگاه البیرونی و ذبیح الله فضلی معاون امور علمی و تدریسی موسسه تحصیلات عالی در حضور رئیس و رهبری. . .

BACK TO NEWS