ورکشاپ تشریح رهنمود مرور برنامه های علمی اعضای کمیته تضمین کیفیت دانشگاه برگزار شد

islam_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۱ - ۸:۴۸
عکس
اعضای کمیته تضمین کیفیت دانشگاه در ورکشاپ تشریح رهنمود مرور برنامه های علمی اشتراک نمودند
طبق برنامه ریزی منظم، روز یکشنبه، مورخ ۱۴۰۰-۱-۸، اعضای کمیته تضمین کیفیت دانشگاه البیرونی در ورکشاپ تشریح رهنمود مرور برنامه های علمی اشتراک نمودند که از جانب دانشگاه کابل برگزار گردید و در آن تمام نهاد های تحصیلی زون مرکز اشتراک نموده بودند.
رهنمود مرور برنامه‌های علمی که توسط ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی و به کمک بخش انکشاف تحصیلات عالی برتش کونسل کشور شاهی انگلستان چاپ گردیده است، زمینه را برای برای فهم بهتر مرور برنامه های علمی (دیپارتمنت‌ها) فراهم ساخته است که با استفاده از آن فهم مفاهیم مرور سالانه و دروره‌ای برنامه های علمی سهل تر گردیده است.
معاونیت امور علمی دانشگاه البیرونی که از جمله بازنگران ملی تحصیلات عالی افغانستان هستند، قبلا ورکشاپ‌های تشریح مرور دوره‌ای و سالانه را برای روئسای دانشکده ها و آمرین دیپارتمنت ها برگزار نمو‌ده است و اعضای کمیته در روشنی کامل آن قرار دارند.
در اخیر این ورکشاپ، معاون امور علمی محترم پوهندوی دکتور کریمی پیرامون انکشافات اخیر مرور برنامه‌های علمی و ارزیابی براساس برنامه توضیحات ارایه نموده و ضمن قدر دانی از همکاران وزارت تحصیلات عالی و دانشگاه کابل، و همچنان برتش کونسل، دست آورد اخیر را برای آنها تبریک گفت.
قابل یاد آوری است که دانشگاه البیرونی از معدود نهادهای تحصیلی است که برنامه ارزیابی بر اساس برنامه را در ختم سال ۱۳۹۹ به‌صورت دقیق برگزار نمود و نتایج آنرا با وزارت محترم تحصیلات عالی شریک نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۸ - ۱۰:۰
Background image

امتحان کانکور در دانشگاه البیرونی برگزار شد

امروز چهارشنبه ۸ ثور، امتحان سراسری کانکور در ولایت کاپیسا با اشتراک در حدود ۴۷٠٠ تن داوطلب دختر و پسر به‌گونه‌ی منظم و معیاری و در یک فضای آرام در دانشگاه البیرونی افتتاح و آغاز گردید.. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۶:۵۱
Background image

پوهنمل دکتور عبدالقهار سروری رئیس دانشگاه البیرونی از سوی جناب میر رحمن رحمانی رئیس ولسی تقدیر شد

امروز چهارشنبه، پوهنمل دکتور عبدالقهار سروری رئیس دانشگاه البیرونی از سوی جناب میر رحمن رحمانی رئیس ولسی جرگه شورای ملی افغانستان مورد تقدیر قرار گرفت.
رئیس دانشگاه البیرونی. . .
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱ - ۱۶:۳۶
Background image

پیام تسلیت رئیس و رهبری دانشگاه البیرونی به مناسبت وفات مرحوم پوهنمل استاد عبدالقادر وهاب

انا لله وانا الیه راجعون.
پیام تسلیت رئیس و رهبری دانشگاه البیرونی به مناسبت وفات مرحوم پوهنمل استاد عبدالقادر وهاب استاد و رئیس اسبق دانشکده‌ی تعلیم و تربیه این دانشگاه
با تٱسف. . .

BACK TO NEWS